top of page
Градиент

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Рсурсний Центр НДО

Ресурсний Центр НДО та його співробітники докладають усіх зусиль для того, щоб веб-сайт та інформація на ньому були точними та актуальними. Деякі відомості, опубліковані на цьому веб-сайті, можуть бути ненавмисно неправильними.

Ресурсний центр НДО не несе відповідальності за будь-які наслідки використання інформації та/або даних, опублікованих на цьому веб-сайті. Ресурсний Центр НДО не несе відповідальності за використання третьою стороною цієї інформації, а також за документи, що належать третім особам, доступ до яких можна отримати через цей веб-сайт.

1

Матеріал надається електронно, щоб надати доступ до інформації широкій громадськості та підтримати низку процесів в українському суспільстві. Надана інформація не передає читачам жодних прав. Відвідувач веб-сайту бере на себе усі ризики пов’язані з використанням наданої інформації.

2

Інформація та контактні дані, опубліковані на цьому веб-сайті, не можуть бути використаними для жодних цілей, що не підпадають під сферу діяльності Ресурсного центру НДО. Забороняється включати адреси електронної пошти та будь-які інші дані, опубліковані на цьому веб-сайті, в будь-які файли бази даних, (бізнес-відносини) або продукт, пов’язаний з вищезгаданим використанням, без попереднього письмового схвалення. 

3

Сайт ngorc.org.ua є власністю Ресурсного Центру НДО. Усі авторські права та інші права на інтелектуальну власність, що стосуються змісту цього веб-сайту, який включає в себе тексти, макети, зображення та аудіо, належать Ресурсному Центру НДО. Зміст цього веб-сайту не може бути скопійованим, зміненим чи оприлюдненим в будь-якій формі без попередньої письмової згоди від Ресурсного центру НДО, за винятком встановлених законом обмежень і, коли це вимагається для цільового використання веб-сайту.

bottom of page