top of page
Image by Hannah Busing

ЕКСТРЕННЕ РЕАГУВАННЯ 

 Ініціювання та підтримка інноваційних   проектів 

ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ КОРОЛЕВА ШВЕЦІЇ СІЛЬВІЯ.

Кожен з вас цінний і важливий. Ваші дії важливі. Ви не самотні. Ви не забуті. Ми солідарні з вами і будемо поруч. Я з вами. 

РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР +

ДІВЧАТА.

З 24 лютого 2022 року, Громадська організація «ДІВЧАТА» змінила спрямованість своєї діяльності на надання гуманітарної допомоги жінкам та дітям, особливо в Києві та Київській області. 

За підтримки Ресурсного Центру організація змогла придбати планшети для дітей з Бучі на Київщині. Це допоможе їм мати доступ до онлайн-освіти, хобі та спілкування з друзями та родичами. 

РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР +

ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ.

Основною сферою діяльності тернопільської громадської організації є протидія та запобігання торгівлі людьми. 

 

Однак, з лютого 2022 року вони активно долучаються до роботи гуманітарного штабу Тернополя, допомагають переселенцям,  надають адресну пряму допомогу, координують роботу між гуманітарними штабами громадських організацій міста. 

  

 У співпраці з Ресурсним Центром, було закуплено матраци, подушки та постільну білизну для розміщення ВПО зі Сходу України. Крім того, через гуманітарний центр було організовано  роздачу та забезпечення дитячим харчуванням. 

  

У травні Відродження Нації також отримали додаткове фінансування від Ресурсного Центру для створення дружнього простору для дітей, матерів та інших членів сім’ї. Вже у серпні кімната відкрила свої двері для маленьких відвідувачів.

РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР +

ВЕСТА.

Закарпатська жіноча організація «Веста» вже понад 20 років надає допомогу соціально незахищеним верствам населення Закарпаття.

З початку повномасштабного вторгнення вони надають допомогу дітям, які постраждали від війни. 

 

У співпраці з Ресурсним Центром, організація надала допомогу ВПО, включаючи гігієнічні набори, дитяче харчування, підгузники, матраци, ковдри, простирадла та подушки. 

 

Також, вони змогли придбати холодильник та плиту для центру розміщення ВПО «Мама і немовля». 

bottom of page