top of page

КООРДИНАЦІЙНА ПІДТРИМКА 

 Проект ICVA  

У листопаді 2022 року NGORC та ICVA розпочали другий етап співпраці, у рамках якого ICVA, HAG (Гуманітарна Дорадча Група) та Ресурсний Центр Недержавних Організацій сприяють принциповій та ефективній гуманітарній діяльності у відповідь на гуманітарну кризу в Україні, розпочавши базовий процес локалізації, який сприятиме посиленню координації та підтримки НДО країни. Завдяки партнерству Ресурсний Центр Недержавних Організацій може краще підтримувати локальні та національні НДО в Україні та розуміти й аналізувати середовище роботи та адвокації місцевих НДО/ОГС, що має вирішальне значення для гуманітарного реагування в Україні.

СПІВПРАЦЯ.

ICVA та Ресурсний Центр мають на меті сприяти ефективним діям у реагуванні на гуманітарну кризу в Україні шляхом посилення координації та підтримки українських недержавних організацій. 

ЗАВДЯКИ  ЦЬОМУ ПАРТНЕРСТВУ ICVA:

Сприяє інтегрованому підходу до підтримки координації НДО для гуманітарного реагування в Україні, пов’язуючи суб’єктів глобального, регіонального та національного рівнів. 

РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР.

Завдяки цьому партнерству Ресурсний Центр виступає як посередник і фасилітатор взаємодії між ICVA та місцевими й національними НДО в Україні з питань адвокації, стратегічного планування щодо реагування на виклики для НДО, посилення участі національних акторів у координаційних структурах, особливо на початковому етапі реагування. 

Взаємодіяти з мережами місцевих та національних НДО, які очолюють гуманітарну роботу у різних сферах, щоб покращити розуміння їхньої ролі та вдосконалити взаємодію з ширшою архітектурою гуманітарного реагування, де це можливо та доречно.  

Підтримувати ICVA у відповіді на запити членів та партнерів у міжнародній системі, пов’язані із залученням місцевого громадянського суспільства та НДО,

Розробити рекомендації для системи МПК щодо встановлення та підтримки справедливих та чутливих до ризику партнерств з українськими НДО.

Інформувати щодо найкращих ресурсів місцеві організації та підтримувати їх у взаємодії з донорами та фондами. 

Допомогати почути голоси місцевих та національних НДО щодо інформування глобальної адвокації про гуманітарну реакцію в Україні.

Також, постійно підкреслювати роль місцевих та національних НДО у реагуванні.

icva-tagline-logo_edited_edited.png

ICVA — це глобальна мережа недержавних організацій, місією яких є — зробити гуманітарні дії більш ефективними, щоб впливати на політику та практику гуманітарної допомоги. 

bottom of page