top of page

Менеджер(-ка) з моніторингу та оцінювання

Оновлено: 22 бер. 2023 р.


Місцезнаходження: Київ, з відрядженнями по Україні.

Мета, функції та обов'язки

Менеджер(-ка) з моніторингу та оцінювання має бути інновативним, ініціативним працівником, розуміти гуманітарний сектор і мати досвід роботи в аналізі даних та оцінюванні. MEAL менеджер(-ка) повинен з ентузіазмом ставитися до важливості розширення доступу до знань, а також охоплення, впливу та підзвітності послуг.

· Підтримувати розвиток нових видів діяльності, проектів і програм.

· Працювати над підтримкою підзвітності, ефективності та результативності впроваджуваних заходів.

· Підтримувати гнучке програмування, допомагаючи розвивати зворотний зв'язок між MEAL менеджером(-кою) та розробкою програм.


Основні вимоги - Досвід роботи в гуманітарному секторі, в тому числі в розробці та впровадженні систем MEAL

- Бажання працювати допомагаючи іншим

- Вірити в доброчесність та бути чесним

- Мати професійну пристрасть та творчий підхід до вирішення проблем

- Бути проактивним та позитивним командним гравцем

- Вміти працювати в режимі багатозадачності

- Мати жагу до знань та навчання

- Завжди прагнути до якісного виконання роботи та отримувати задоволення від співпраці

- Знання англійської мови (Intermediate або вище) Додаткові корисні навички та досвід:

- Гуманітарний досвід роботи в українському контексті, бажано в національних НДО - Вміти знайти привід для посмішки у найскладніші часи


Як подати заявку Будь ласка, надішліть ваше резюме та короткий супровідний лист англійською мовою на цю пошту: office@ngorc.org.ua. У темі листа зазначте: MEAL officer to NGORC. Кінцевий термін подання заявок - 31 березня 2023 року. Ми зв’яжемося лише з кандидатами, які пройшли до шорт-листа. Будь ласка, обов'язково вказуйте в темі листа посаду, на яку ви претендуєте.

Дуже важливим є те, що абсолютним пріоритетом NGORC є захист наших бенефіціарів, вразливих ком’юніті та наших співробітників. Ми маємо нульову толерантність до випадків насильства або жорстокого поводження з дітьми та іншими людьми в громадах, де ми працюємо, як з боку наших співробітників, так і з боку інших осіб, пов’язаних з нашою роботою. Обрані кандидати повинні будуть підписати та дотримуватися нашого кодексу поведінки та політики щодо забезпечення безпеки, захисту дітей та запобігання сексуальній експлуатації та насильству (PSEA). Про NGORC

Якщо ви професіонал, який прагне змінити світ на краще, подумайте про приєднання до NGORC, можливо, найкращої організації у світі. Ми працюємо заради кращого майбутнього через підтримку українського громадянського суспільства.

З першого дня ескалації війни в лютому 2022 року, NGORC бере активну участь у реагуванні на надзвичайні ситуації з метою задоволення нагальних потреб постраждалого від конфлікту населення країни. Поточні програми NGORC зосереджені на заходах пов'язаних із захистом, таких як запобігання та реагування на ґендерно-зумовленне насильство, психосоціальна підтримка (ПСП), захист на рівні громад, а також робота з локалізації міжнародної гуманітарної допомоги, практична допомога сім'ям і дітям, підтримка гуманітарних НДО та їхніх співробітників, а також широкий спектр заходів з посилення потенціалу організацій.


193 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page